Клініка "Для дорослих" - гінекологія: лікування зппп, діагностика УЗД, переривання вагітності; нарко
Клініка "Для дорослих"
Клініка "Для дорослих" - гінекологія: лікування зппп, діагностика УЗД, переривання вагітності; нарко
03050, Україна, Київська, Київ, бул. Вацлава Гавела, будинок 8, офіс корп.4
  • +38 (044) 360-82-XX
Про компанію

Клініка для дорослих - це команда фахівців, здатних вирішити "дорослі" проблеми, які вас хвилюють. Позбавлення від алкоголізму, медикаментозне переривання вагітності у м. Київ - це питання, до яких ми підходимо відповідально і професійно.


Ми спеціалізуємося на складних ситуаціях, які заважають вам насолоджуватися життям і приносять негативні емоції.

Клініка для дорослих здійснює діяльність більше 15 років. За час існування клініки наші лікарі допомогли сотням пацієнтів, які перебували у важкій ситуації і потребують допомоги та підтримки спеціаліста в складний період життя.

Створення клініки стало відповіддю на виникнення проблем алкоголізму, складних випадків діагностики та подальшого медикаментозного переривання вагітності, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Отже, що б Вас не хвилювало або якою б нереально складною не була Ваша ситуація, Ви завжди можете звернутися в "Клініку для дорослих", якщо:

- Ви потребуєте консультації під час вагітності: консультація гінеколога у м. Київ, діагностика, виявлення відхилень. Ми пропонуємо сучасні варіанти діагностики вагітності та виявлення точного терміну вагітності.

- Ми - клініка, де можна зробити медикаментозний аборт. Без всяких упереджень ми надаємо допомогу жінкам, які з тих чи інших причин вирішили зробити медикаментозне переривання вагітності. Ми розуміємо, що народження дитини - це дуже відповідальний крок у житті кожної людини. І нерідко трапляється так, що жінка, яка завагітніла, з якоїсь причини зараз не готова стати матір'ю. У такому випадку лікарі нашої клініки допоможуть зробити медикаментозний аборт.

Медикаментозне переривання вагітності (Київ)

Незалежно від причини, що спонукала жінку зробити медикаментозне переривання вагітності: чи це будуть особисті чинники або медичні рекомендації - наш лікар-гінеколог з розумінням поставиться до ситуації і надасть необхідну медичну допомогу.

Медикаментозний аборт (Київ) на ранніх термінах із застосуванням міфепристону-мізопростолу в контрольованих умовах абсолютно безпечний. Мільйони жінок у всьому світі успішно і без ризику для здоров'я використовували міфепристон і мізопростол для медикаментозного переривання вагітності на ранніх термінах. Наскільки відомо, жоден з препаратів не має віддалених наслідків для здоров'я жінки. Гарантія на медикаментозне переривання вагітності - 97%.

Позбавлення від алкоголізму (Київ)

Крім медикаментозного переривання вагітності, у сферу послуг клініки входять:

- лікування алкоголізму,
- кодування від алкоголізму,
- лікування венеричних хвороб,
- виведення з запою на дому.

На кодування від алкоголізму лікар-нарколог дає гарантію 85%. Медикаментозний метод кодування здійснюється за допомогою сучасних лікарських препаратів, створених спеціально для того, щоб усунути залежність від алкоголю. Для кожного пацієнта спосіб кодування від алкогольної залежності підбирається індивідуально. Це визначає лікар-нарколог в процесі бесіди з пацієнтом, вивчення його історії хвороби. Враховується стадія захворювання, фізичний і психічний стан пацієнта, схильність до певного виду кодування (якщо воно вже проводилося раніше).

Записатися на прийом ви можете за тел. 044-360-82-82, 067-710-91-71

 
 
 
Види діяльності

Клініка для дорослих надає фахові послуги в сфері гінекології, дерматології та наркології. До спеціалістів клініки можна звернутися з питань: - лікування алкоголізму: кодування хворого, а також допомога у випадку виведення із запою. Пропонують безпечний та комфортний спосіб лікування на дому. Нарколог клініки відвідує хворого та безпосередньо слідкує за пацієнтом, попередньо підібравши індивідуальну систему лікування та максимально безпечний режим реабілітації. - лікування інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом. - медаборт (медичне переривання вагітності). - діагностування вагітності. Записатись на прийом у "Клініці для дорослих" можна скориставшись контактними телефонами клініки. Спеціалісти клініки дають гарантії на кодування - 85%, на переривання вагітності - 97%. Препарати, які використовуються для переривання вагітності медикаментозним методом, мають GMP міжнародний сертифікат якості.

 
Напрямки діяльності
сфера послуг
 
Контакти
03050, Україна, Київська, Київ, бул. Вацлава Гавела, будинок 8, офіс корп.4
 
  • +38 (044) 360-82-XX
 
 
 
Відгуки

Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create