Клініка "Для дорослих" - гінекологія: лікування зппп, діагностика УЗД, переривання вагітності; нарко
Клініка "Для дорослих" - гінекологія: лікування зппп, діагностика УЗД, переривання вагітності; нарко
03050, Ukraine, Kyiv, Київ, бул. Вацлава Гавела, 8, office корп.4
About the company

Клініка для дорослих - це команда фахівців, здатних вирішити "дорослі" проблеми, які вас хвилюють. Позбавлення від алкоголізму, медикаментозне переривання вагітності у м. Київ - це питання, до яких ми підходимо відповідально і професійно.


Ми спеціалізуємося на складних ситуаціях, які заважають вам насолоджуватися життям і приносять негативні емоції.

Клініка для дорослих здійснює діяльність більше 15 років. За час існування клініки наші лікарі допомогли сотням пацієнтів, які перебували у важкій ситуації і потребують допомоги та підтримки спеціаліста в складний період життя.

Створення клініки стало відповіддю на виникнення проблем алкоголізму, складних випадків діагностики та подальшого медикаментозного переривання вагітності, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Отже, що б Вас не хвилювало або якою б нереально складною не була Ваша ситуація, Ви завжди можете звернутися в "Клініку для дорослих", якщо:

- Ви потребуєте консультації під час вагітності: консультація гінеколога у м. Київ, діагностика, виявлення відхилень. Ми пропонуємо сучасні варіанти діагностики вагітності та виявлення точного терміну вагітності.

- Ми - клініка, де можна зробити медикаментозний аборт. Без всяких упереджень ми надаємо допомогу жінкам, які з тих чи інших причин вирішили зробити медикаментозне переривання вагітності. Ми розуміємо, що народження дитини - це дуже відповідальний крок у житті кожної людини. І нерідко трапляється так, що жінка, яка завагітніла, з якоїсь причини зараз не готова стати матір'ю. У такому випадку лікарі нашої клініки допоможуть зробити медикаментозний аборт.

Медикаментозне переривання вагітності (Київ)

Незалежно від причини, що спонукала жінку зробити медикаментозне переривання вагітності: чи це будуть особисті чинники або медичні рекомендації - наш лікар-гінеколог з розумінням поставиться до ситуації і надасть необхідну медичну допомогу.

Медикаментозний аборт (Київ) на ранніх термінах із застосуванням міфепристону-мізопростолу в контрольованих умовах абсолютно безпечний. Мільйони жінок у всьому світі успішно і без ризику для здоров'я використовували міфепристон і мізопростол для медикаментозного переривання вагітності на ранніх термінах. Наскільки відомо, жоден з препаратів не має віддалених наслідків для здоров'я жінки. Гарантія на медикаментозне переривання вагітності - 97%.

Позбавлення від алкоголізму (Київ)

Крім медикаментозного переривання вагітності, у сферу послуг клініки входять:

- лікування алкоголізму,
- кодування від алкоголізму,
- лікування венеричних хвороб,
- виведення з запою на дому.

На кодування від алкоголізму лікар-нарколог дає гарантію 85%. Медикаментозний метод кодування здійснюється за допомогою сучасних лікарських препаратів, створених спеціально для того, щоб усунути залежність від алкоголю. Для кожного пацієнта спосіб кодування від алкогольної залежності підбирається індивідуально. Це визначає лікар-нарколог в процесі бесіди з пацієнтом, вивчення його історії хвороби. Враховується стадія захворювання, фізичний і психічний стан пацієнта, схильність до певного виду кодування (якщо воно вже проводилося раніше).

Записатися на прийом ви можете за тел. 044-360-82-82, 067-710-91-71

 
 

Lines of activity

Contacts

03050, Ukraine, Kyiv, Київ, бул. Вацлава Гавела, 8, office корп.4

https://klinikadoroslyh.ub.ua/en/
Feedback

In order to leave a response, you must sign in.
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 

 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create