Вагітність - це особливий момент в житті кожної жінки. Хтось чекає цього періоду з нетерпінням протягом тривалого часу, іншим — доля підносить це як сюрприз. Однак, є і такі жінки, хто з тих чи інших причин не може народити дитину. Фактори, які можуть завадити появі на світ маленькому організму можуть бути різними - проблеми зі здоров'ям у жінки, фінансовий стан, психологічні та особисті проблеми. Тому багато таких жінок хочуть позбутися майбутньої дитини. Медикаментозне переривання вагітності - це оптимальний вихід із важкої ситуації. Оскільки медикаментозне переривання вагітності не вимагає хірургічного втручання, тому цей метод менш шкідливий для організму жінки та її здоров'я. Медикаментозне переривання вагітності дає великі шанси на те, що в майбутньому жінка все ж зможе народити маля.

Медикаментозне переривання вагітності дозволяється застосовувати не пізніше 6 -7 тижня вагітності. Переривання вагітності здійснюється за допомогою медичних препаратів, які не тільки є надійними і ефективними, але й не надто шкідливими для жіночого організму. Під час медикаментозного переривання вагітності найчастіше використовують таблетки та пігулки китайського виробництва. Виробник знаходиться в м. Пекін. Завод має GMP сертифікат якості, і виробляє свої препарати в основному для експорту в США.Ці препарати не викликають алергічних реакцій, не мають сильних побічних ефектів, не дають ускладнень на жіночий організм.

Медикаментозне переривання вагітності зазвичай здійснюють за допомогою таких таблеток як Міфепристон і Мизопростол. Міфепристон - це таблетки, розроблені спеціально для медикаментозного переривання вагітності. Розробили і досліджували даний препарат вперше у Франції.  Основна його дія - забезпечити розвиток прогестерону на рівні рецепторів. Мізопростол - це таблетки які викликають скорочення матки. Не роблять негативного впливу на організм жінки.

Як відбувається медикаментозне переривання вагітності? Жінка приймає Міфепрістон, через 48 годин Мізопростол (уже вдома). Далі все виходить як менструація. Через певний час, жінка повинна прийти на повторне обстеження до лікаря, щоб бути впевненою у позитивному результаті. Медикаментозне переривання вагітності не вимагає, щоб жінка постійно перебувала в медичному закладі. Після прийому пігулки вона може продовжувати жити звичним для неї життям.
 
Медикаментозне переривання вагітності має свої переваги та, звичайно, недоліки. Перевагою є те, що при медикаментозному перериванні вагітності немає хірургічного втручання у внутрішні органи жінки. Це захищає її від потрапляння інфекції. А матка жінки не травмується як під час хірургічного аборту. Окрім того, психологічно жінка краще переживає медикаментозне переривання вагітності, адже воно є безболісним. Ще однією вагомою перевагою даного способу переривання вагітності є 97% гарантія, що жінка все ж зможе позбутися небажаного плоду.

Недоліком даного методу є ряд протипоказань (позаматкова вагітність, ниркова недостатність, важка форма бронхіальної астми та ін), у разі яких лікар підбере альтернативний спосіб переривання вагітності. основним ускладненням може тільки сильна кровотеча, яке можна запобігти своєчасно звернувшись до лікаря. тому дуже важливий постійний контакт з лікарем клініки (по телефону).

Тож перед процедурою переривання вагітності потрібно пройти ретельне обстеження. Лікар визначить чи можна жінці переривати вагітність медикаментозним методом, чи все таки краще за допомогою хірургічного втручання. До початку процедури жінку повинні ознайомити зі всіма етапами медикаментозного переривання вагітності та розповісти про те, що вона відчуватиме до і після медикаментозного аборту.
 
Якщо ж ваші життєві обставини склалися так, що ви вирішили зробити медикаментозне переривання вагітності, лікарі Клініки для дорослих, що знаходиться у м. Київ допоможуть вам. Тут на вас чекають комфортні умови, привітні працівники, їх щирі серця, турботливі погляди та кваліфіковані поради. Фахівці Клініки для дорослих (Київ) використовують для медикаментозного переривання вагітності препарати, які мають GMP міжнародний сертифікат якості.

Лікарі Клініки для дорослих в місті Київ — висококваліфіковані професіонали своєї справи. Вони мають багатий досвід роботи у галузі медикаментозного переривання вагітності. Лікарі з розумінням відносяться до кожної жінки, яка вирішила зробити медикаментозне переривання вагітності (Київ), адже вони розуміють, що для неї це дуже нелегкий крок. Спеціалісти клініки не лише підтримають жінку, але й оперативно нададуть якісну медичну допомогу.