Медикаментозний аборт (ціна Київ) — легкий спосіб переривання вагітності

Вагітність - це зародження нового життя. Проте в житті жінки бувають різні моменти, коли потрібно перервати вагітність. Тоді на допомогу може прийти медикаментозний аборт (ціна Київ).

Бажання перервати вагітність може бути викликане багатьма причинами. Особисті чинники чи медичні рекомендації - що б це не було, лікарі-гінекологи повинні надати якісну допомогу кожній пацієнтці.

Є багато способів зробити аборт, особливо на ранніх термінах вагітності. Медикаментозні аборти увійшли в життя сучасної жінки трохи більше двадцяти років тому. Вперше їх почали робити у Франції, де був винайдений для цього лікарський препарат міфепристон. У наші дні міфепристон випускається в різних країнах під різними назвами, але міжнародна незапатентована назва у нього залишається незмінною.

Міфепристон перериває вагітність на ранніх термінах. Зазвичай прийом таблетки ефективний до 63 дня вагітності. Після цього терміну аборт роблять хірургічними способами. Дія міфепристону полягає в тому, що він з одного боку блокує дію жіночого статевого гормону прогестерону (він пригнічує скорочення м'язів матки під час вагітності, тобто запобігає мимовільний викидень), а з іншого стимулює вироблення простагландинів - особливих речовин, які активізують скорочення м'язів матки. В результаті матка починає скорочуватися, і плодове яйце викидається назовні (відбувається аборт). Іноді для того, щоб ще більше активізувати скорочення матки, жінці призначається додаткове введення простагландинів.

Медикаментозний аборт на ранніх термінах із застосуванням міфепристону-мізопростолу в контрольованих умовах абсолютно безпечний. Мільйони жінок у всьому світі успішно і без ризику для здоров'я використовували міфепристон і мізопростол для медикаментозного переривання вагітності на ранніх термінах. Наскільки відомо, жоден з препаратів не має віддалених наслідків для здоров'я жінки. Гарантія на медикаментозне переривання вагітності - 97%.

Медикаментозне переривання вагітності не вимагає хірургічного втручання, але це за умови, якщо не розвивається ускладнень. Відновлення менструальної функції відбувається зазвичай через 28-30 днів. З усіх способів переривання вагітності медикаментозний - найменш травматичний, при його застосуванні слизова оболонка матки залишається неушкодженою. Можливе переривання вагітності на дуже ранніх термінах, коли ще не відбулися сильні гормональні зміни і не встановилася міцна емоційний зв'язок матері і ембріона.

Не можна проводити медикаментозний аборт, якщо виявлена позаматкова вагітність, жінка має запальні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, матки і яєчників, якщо є рубці, що залишилися на матці після операцій або у випадку, коли жінка має порушення згортання крові.

Медикаментозний аборт (ціна Київ) можна зробити у Клініці для дорослих. Тут працюють лише досвідчені та висококваліфіковані спеціалісти, які добре знають свою справу.